Baza prawna

Moja córka kończy w tym roku 18 lat. Czy wraz z uzyskaniem pełnoletności traci prawo do alimentów zasądzonych od ojca?

Alimenty dla pełnoletniego dziecka to temat, który interesuje zarówno rodzica, jak i dziecko. Zgodnie z art. 133 § 1 kodeksu rodzinnego i opiekuńczego, rodzice obowiązani… Czytaj więcej »Moja córka kończy w tym roku 18 lat. Czy wraz z uzyskaniem pełnoletności traci prawo do alimentów zasądzonych od ojca?